Hodnocení obchodu

Hodnocení obchodu

[21. 10. 2021] Anonymní recenze
addSolidní jednání, včasné dodání
[21. 10. 2021] Anonymní recenze
addRychlé dodání
[20. 10. 2021] Anonymní recenze
Vynikající 12. 10 objednané a 14. 10 doručené.
[19. 10. 2021] Anonymní recenze
Rychlost,kvalita
[14. 10. 2021] Anonymní recenze
addpřesnost
[25. 9. 2021] Anonymní recenze
addkvalita

Všechny recenze zákazníků najdete na stránce našeho obchodu na serveru Heureka.cz.

Nedávné články

Nedávné články

Image
Kuřecí čína recept
Image
Proč vybrat pánev s odnímatelnou rukojetí?
Image
Může se dát hrnec do trouby?
Image
Jak vybrat pánev?
Image
Losos v napařovacím hrnci recept
Image
Charakteristiky jednotlivých typů nádobí dle materiálu
Image
Pařáček, napařovací nástavec, napařovací hrnec nebo elektrický parní hrnec?

Reklamace - Jak postupovat?

Riziko reklamace se snažíme minimalizovat tím, že prodáváme pouze kvalitní a osvědčené výrobky. Avšak i tak k reklamaci může dojít. V případě jejího vzniku řešíme reklamace rychle k maximální spokojenosti zákazníků.


Kontaktní osoba pro reklamace: Ing. Lukáš Zavadil, 739 683 525

  • Pokud Vám dopravce předává balík výrazně deformovaný, nepřebírejte jej a informujte nás o této skutečnosti, abychom Vám mohli ihned zaslat balík nový. Vzniklou situaci si vyřídíme s dopravcem sami.
  • Pokud při rozbalení zásilky zjistíte, že je zboží poškozené, kontaktujte nás prosím, celou situaci ihned vyřešíme.
  • V případě reklamace v rámci záruční doby, produkt ve většině případů měníme obratem za nový. Záruční doba na titanové nádobí a na indukční titanové nádobí je 25 let na rovnost dna a 3 roky na povrch. U ostatního zboží na e-shopu je záruka 2 roky.
  • Reklamace po záruční době, zjistíme-li, že se jedná o dříve neprojevenou vadu materiálu, i v tomto případě celou reklamaci vyřídíme na naše náklady.


Obecný postup reklamace:

1. Z důvodu preference individuálního jednání se zákazníkem doporučujeme před počátkem řešení reklamace zavolat na telefon 739 683 525, kde se domluvíte na přesném postupu reklamace tak, aby Vás stála co nejméně času a úsilí.

2. Reklamované zboží doručte osobně nebo poštou na adresu skladu: Alfa car transport, s.r.o., Pod Horkou 739, Veverská Bítýška 664 71, nebo nám zavolejte na telefon 739 683 525 a my zařídíme přepravu od Vás k na náš sklad na vlastní náklady. Reklamované zboží u Vás vyzvedne kurýr PPL a dopraví ho k nám.

3. Poté, co zboží odešlete, pošlete nám na email info@zgastro.cz žádost o proplacení nezbytných nákladů s dopravou zboží a přiložte naskenovaný podací lístek, apod. V případě oprávněné reklamace, která nevznikla z důvodu neodborného nebo nevhodného zacházení kupujícího (viz. obchodní podmínky), Vám náklady na doručení rádi proplatíme.

4. Do balíčku přiložte papírek s informací, z jakého důvodu chcete zboží reklamovat, dále uveďte vaše telefonní číslo, na které vás můžeme kontaktovat a přiložte originál nebo kopii faktury (není nutné, ale pomůže urychlit reklamaci, případně vratku).

5. Jakmile nám balíček bude doručen, zavoláme Vám s informací o uznání reklamace a termínu zaslání nového zboží. Nové zboží zasíláme co nejrychleji.