Proč vybrat pánev s odnímatelnou rukojetí?

Každý kuchař ví, že pánev patří mezi nejdůležitější druh nádobí, který se v kuchyni používá. Nemusíme na ní pouze smažit, ale lze ji využít i pro běžné vaření, dušení, grilování a dokonce i zapékání a pečení v troubě.

Díky odnímatelné rukojeti pánve šetří místo a to nejen prostorách, kam je ukládáte, ale také v lednici, na sporáku, v myčce na nádobí, ale i v troubě!

Pokud chcete pánev kvalitní s dostatečnou životností, a aby umožňovala pohodlnou úpravu jídla a snadnou údržbu, je potom pro Vás titan vhodná volba.

Výhody titanového nádobí

  • Titan je materiál, který propůjčuje nádobí skvělé tepelné vlastnosti, jež mu dodává slitina hliníku a křemíku - pánev přijme rychle teplo ze sporáku a rovnoměrně jej rozprostře po povrchu.
  • Nezanedbatelné jsou i silné dno i stěny, které teplo akumulují a díky tomu pokrmy vydrží teplé po delší dobu a není nutné je po určité době znovu ohřívat.
  • Kromě toho nehrozí deformace nádobí při změnách teplot - nádobí se nezdeformuje při příliš silném zdroji tepla ani v případě, že nalijeme studenou vodu do rozpálené pánve.
  • Navíc díky kvalitnímu nepřilnavému povrchu můžeme připravovat pokrmy bez tuku, připalování a drhnutí - pánve se velmi lehce čistí.
  • Pánve jsou vhodné pro všechny typy varných ploch - plyn, elektrika, sklokeramika i indukci.
  • Velkým bonusem je pak mnohostranné využití, neboť pánve vyrobené z titanu lze používat jak na sporáku, tak i v troubě do 240° po odejmutí rukojetě.


V nabídce naleznete celou řadu různých velikostí a objemů pánví. Většina pánví je dodávána i se skleněnou poklicí, která je také vhodná do trouby a žáruvzdorná do 240°. V nabídce jsou i speciální modely pánví, mezi něž patří lívanečníky, grilovací pánve nebo palačinkové pánve.

Pánve s odnímatelnou rukojetí

Přejít do nabídky pánví s odnímatelnou rukojetí