Kulaté hrnce na indukci

Z naší nabídky kulatých indukčních hrnců si můžete vybrat hrnce vysoké nebo nízké (kastroly). Kulaté hrnce vysoké jsou ideální pro ...

Z naší nabídky kulatých indukčních hrnců si můžete vybrat hrnce vysoké nebo nízké (kastroly). Kulaté hrnce vysoké jsou ideální pro přípravu polévek, příloh, omáček. Kulaté hrnce nízké jsou ideální pro přípravu pokrmů na indukci a následní zapékaní v troubě. Hrnce jsou dodávány včetně skleněných poklic, které jsou odolné do 240 °C (použití i v troubě). Hrnce jsou od německého výrobce AMT Gastroguss a jsou určené pro všechny typy varných ploch, včetně indukce


Výhody titanových kulatých hrnců na indukci:

  • Výborná tepelná vodivost - hrnec příjme rychle teplo ze sporáku a rovnoměrně jej rozprostře po povrchu, zároveň pokrmy vydrží dlouho teplé.
  • Nepřilnavost - díky nepřilnavému povrchu můžeme pokrmy v hrnci připravovat bez tuku a bez připalování. Pokud se nám podaří pokrm přece jen připálit (např. v důsledku zapomenutého jídla na zapnutém sporáku nebo při příliš vysoké teplotě), vše snadno odstraníme pouhou papírovou utěrkou! Pouze menší množství tuku použijeme v případě smažení (např. smažení řízků).
  • Masivnost - tím, že je hrnec těžší, se nemusíme bát, že při míchání nám bude jezdit po sporáku. Můžeme tak v jedné ruce držet pokličku a druhou rukou můžeme míchat.
  • Odolnost - hrnce se nezdeformují při změně teplot, tzn. že můžeme rozehřátý hrnec strčit pod proud studené vody nebo jej odložit na chladný povrch. Dno a stěny titanového hrnce se nezdeformují!
  • Žáruvzdornost - hrnce jsou vhodné i do trouby (umělohmotné úchyty a skleněné poklice jsou odolné do 240 °C).
SKRÝT TEXT
CELÝ TEXT
Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek
Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek